Karty rabatowe

Karty rabatowe Któż ich nie lubi? Któż nie ciesz się na widok napisu "promocja" i "wyprzedaż"? Jakąż przyjemność sprawia nam niespodziewany rabat lub ulga podczas zakupów. Właśnie do tego przeznaczone są plastikowe karty rabatowe i właśnie z tego powodu cieszą się tak dużą popularnością. Warto zainwestować w działania marketingowe, aby uhonorować swoich stałych klientów oraz przyciągnąć tym samym sposobem nowych.

Działanie kart rabatowych zależy od wewnętrznego systemu rabatowego oraz lojalnościowego danego sklepu. Jednostki sprzedażowe zazwyczaj zamawiają zwykłe karty plastikowe, które po okazaniu w punkcie kasowym uprawniają do zakupu konkretnego asortymentu z określonym rabatem. Jest to rozwiązanie niedrogie, nie wymagające używania dodatkowego systemu informatycznego. Proste i sprawne w działaniu.

Problemem jest tutaj personalizacja karty - gdyż każdy może jej użyć. Rozwiązaniem jest karta imienna z nadrukowanym imieniem i nazwiskiem lub też karta z paskiem na odręczny podpis, który znajduje się z tyłu karty.

Innym rozwiązaniem są karty magnetyczne, które dzięki posiadaniu specjalnego paska magnetycznego umożliwiają zapisywanie na nich konkretnych danych - może być to skorelowaniu karty magnetycznej z daną osobą, naliczanie punktów za zrobione zakupy, rejestracja zakupów, ich ilości, wydanych kwot etc.

Interesuje Cię nasza oferta? Zatem zapraszamy do współpracy!

O nas

Produkujemy profesjonalne karty plastikowe. Od zwykłych kart rabatowych po magnetyczne karty bankowe. Zapraszamy!

Oferta