Karty magnetyczne

Karty magnetyczne Zwykłe karty plastikowe to podstawowe rozwiązanie promocyjne, które oferujemy. Rozwiązanie najtańsze i najprostsze, które można stosować na niesłychanie masową skalę. Niestety nie można jej aplikować do każdego punktu sprzedażowego. O ile zwykłe karty plastikowe sprawdzają się jako wizytówki lub proste karty rabatowe, to nie można ich stosować do rozwiązań lojalnościowych czy też bankowych. Dlaczego?

Otóż na zwykłej karcie plastikowej nie mamy możliwości zapisu żadnych danych. Do tego typu działań potrzebujemy karty magnetycznej. Dzięki zastosowaniu paska magnetycznego LOCO (lub też innego rodzaju) mamy możliwość zapisu na karcie określonej ilości danych. Nie jest to duża ilość (raptem kilkadziesiąt znaków), ale jest ona wystarczająca do takich procesów jak sprzedaż w systemach lojalnościowych, identyfikacyjnych czy też przy kartach stałego klienta. Nie jest to co prawda rozwiązanie nadające się do rozliczeń finansowych (do tego typu rzeczy przydatne są karty bankowe, gdzie mamy szyfrowanie danych), ale istnieje mnogość innych sposobów na je zastosowanie.

Oprócz paska magnetycznego, karty te nie różnią się niczym od zwykłych kart plastikowych. Tak jak i one wykonane są z PCV, charakteryzują się zaokrąglonymi rogami, silną sprężystością i giętkością, a także umożliwiają wykonanie na nich dowolnego nadruku metodą offset.

O nas

Produkujemy profesjonalne karty plastikowe. Od zwykłych kart rabatowych po magnetyczne karty bankowe. Zapraszamy!

Oferta