Cennik kart plastikowych

Cennik kart plastikowych Ciężko jest jednoznacznie oszacować cenę jednej karty plastikowej. Jest mnóstwo czynników, które wpływają na ich wartość, często nie zdajemy sobie z nich sprawy. W tym dziale postaramy się przedstawić Państwu co ma wpływ na cenę danej karty plastikowej.

Po pierwsze rodzaj karty. Oczywistym jest, że najtańsze są zwykłe karty plastikowe, które służą do funkcji reprezentacyjnych, rabatowych etc. Prostota ich wykonania sprawia, że są naprawdę niedrogie, a jednocześnie tanie i reprezentatywne. Droższe są oczywiście karty magnetyczne - wszystko przez magnetyczny pasek, który umożliwia zapis danych oraz jednocześnie samą funkcjonalność karty. Najdroższe są karty wyposażone w specjalny chip, służący do przechowywania danych oraz ich kodowanie i szyfrowanie.

Drugą kwestią wpływającą na cenę jest projekt graficzny, widniejący na karcie. Najdroższe są karty, zawierające jednostkowy projekt graficzny, który musi zostać opracowany przez naszych grafików. Taniej wychodzą oczywiście karty, które korzystają z gotowych projektów - jednakże nie różnią się one potem od kart plastikowych oferowanych przez konkurencję,.

Ostatnią kwestią jest oczywiście ilość zamawianych kart. Im większa tym cena jest oczywiście niższa. Obecnie duże firmy potrafią czynić zamówienia liczące około miliona kart plastikowych, które następnie rozprowadzają w naszym kraju, Czy warto? Okazuje się, że jak najbardziej warto!

O nas

Produkujemy profesjonalne karty plastikowe. Od zwykłych kart rabatowych po magnetyczne karty bankowe. Zapraszamy!

Oferta